Montážnik pokrývacích systémov Švajčiarsko

Švajčiarsko

Pozície Stavebníctvo

Náplň práce
Ihre Aufgabe/Kenntnisse:
Selbständiges montieren von div. Deckensysteme wie u.a. Metalldecken, Paneel, Brandschutz, Amstrong, Gema, Lindner, Kühl, Rasterdecken, Gips, Holz, Mineralfaser. Planlesen, Fertighöhe bestimmen, mit Laser nivellieren, Einteilen der Unterkonstruktionen und Tragschienen, Randwinkel montieren, Platten ausmessen, zuschneiden und montieren. Brandschutz, Trockenbau, Isolation.
Altbau / Neubau, Wohn- und Geschäftsbauten.
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 28.- Eur/hod brutto
Iné výhody
Ubytovanie zabezpečené, pracovné a pobytové povolenie, poistenie.
Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody.
Informácie pre uchádzača
Zašlite prosím životopis v nemeckom jazyku + foto, budeme Vás kontaktovať.
Požadované vzdelanie
SOU, SŠ
Ďalšie požiadavky na pracovníka
prax + znalosť jazyka

ID #1165 Lokalita: Švajčiarsko Odvetvie Stavebníctvo Typ HPP

Použite pre túto pozíciu

Pomocou tohto kontaktného formulára reagujte na túto pozíciu.

Prosím vložte výsledok 5+3=?

Ďakujeme Vám ! Najbližsom možnom termíne Vás budeme kontaktovať.

Niečo sa poškodilo, skúste refresh a odoslať formulár znova.

Detaily kontaktu:

Pavol Hurtuk +421 (0)918 565 920 info@vycestuj.sk
Mgr. Pavol Hurtuk - GLOBE | Volgogradská 80, Prešov - Slovensko