Lešenári a montéri konštrukcií Švajčiarsko

Švajčiarsko

Pozície Stavebníctvo

Náplň práce
stavanie lešení, železných konštrukcií.
Ihre Aufgabe/Kenntnisse:
Rüstarbeiten an Wohn- und Industriebauten. Altbau / Neubau.

alebo:
Erstellung von Konstruktionen, Toren, Geländer, Metall-Fassaden, Hallen, Werkstattätigkeiten, Schweißer und Maschinen – Kenntnisse

Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 28.- Eur/hod brutto
Iné výhody
ubytovanie zabezpečené, pracovné a pobytové povolenie, poistenie.
Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody.
Informácie pre uchádzača
Zašlite prosím životopis v nemeckom jazyku, budeme Vás kontaktovať.
Požadované vzdelanie
SOU, SŠ
Ďalšie požiadavky na pracovníka
prax a znalosť jazyka

ID #1163 Lokalita: Švajčiarsko Odvetvie Stavebníctvo Typ HPP

Použite pre túto pozíciu

Pomocou tohto kontaktného formulára reagujte na túto pozíciu.

Prosím vložte výsledok 5+3=?

Ďakujeme Vám ! Najbližsom možnom termíne Vás budeme kontaktovať.

Niečo sa poškodilo, skúste refresh a odoslať formulár znova.

Detaily kontaktu:

Pavol Hurtuk +421 (0)918 565 920 info@vycestuj.sk
Mgr. Pavol Hurtuk - GLOBE | Volgogradská 80, Prešov - Slovensko